RNC50H3741FSRE8
MFR.Part #
RNC50H3741FSRE8
JLCPCB Part #
C3420688
Description
-65℃~+175℃ 100mW 3.74kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors