ERC50105R00DEEK500
MFR.Part #
ERC50105R00DEEK500
JLCPCB Part #
C3437732
Description
-65℃~+175℃ 100mW 105Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS