MKP1839439084HQ
MFR.Part #
MKP1839439084HQ
JLCPCB Part #
C3785766
Package
Plugin,D15xL31.5mm
Description
-55℃~+110℃ 390nF 400V、850V ±5% 插件,D15xL31.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS