RNC55H4481DRRE7
MFR.Part #
RNC55H4481DRRE7
JLCPCB Part #
C3443270
Description
-65℃~+175℃ 125mW 4.48kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors