ERC50100K00FKEB500
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
ERC50100K00FKEB500
JLCPCB Part #
C3463425
Package
Plugin,D1.8xL3.8mm
Description
-65℃~+175℃ 100kΩ 100mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D1.8xL3.8mm Through Hole Resistors ROHS