SMCJ18CA-M3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ18CA-M3/9AT
JLCPCB Part #
C1984086
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 18V 1uA 22.1V 27.6V 51.4A@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS