DZ23C8V2-E3-18
MFR.Part #
DZ23C8V2-E3-18
JLCPCB Part #
C5722137
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@6V 300mW 7Ω 8.2V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS