Y169015R0000T0L
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
Y169015R0000T0L
JLCPCB Part #
C1489040
Package
TO-220
Description
-55℃~+150℃ 15Ω 8W ±0.01% ±0.2ppm/℃ TO-220 Through Hole Resistors