DZ23C43-E3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DZ23C43-E3-18
JLCPCB Part #
C6545557
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Cathode 300mW 40.85V~45.15V 43V 50nA@32V 95Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS