DZ23C3V6-G3-08
MFR.Part #
DZ23C3V6-G3-08
JLCPCB Part #
C5627964
Description
1 Pair Common Cathode 3.42V~3.78V 3.6V 300mW 500Ω 5uA@1V 95Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS