39D808G015JT6
MFR.Part #
39D808G015JT6
JLCPCB Part #
C1612759
Package
Plugin,D25.7xL92.5mm
Description
-10%~+75% -20℃~+85℃ 15V 500hrs@85℃ 8000uF 92.5mm 插件,D25.7xL92.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded