RNX02526M7FKWF
MFR.Part #
RNX02526M7FKWF
JLCPCB Part #
C1822313
Description
-55℃~+150℃ 26.7MΩ 500mW Metal Oxide Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.6xL7.4mm Through Hole Resistors ROHS