DZ23C39-HE3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DZ23C39-HE3-08
JLCPCB Part #
C6234327
Package
SOT-23-3
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@29V 300mW 39V 90Ω SOT-23-3 Zener Diodes ROHS