AZ23C39-HE3-08
MFR.Part #
AZ23C39-HE3-08
JLCPCB Part #
C7218125
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@29V 300mW 37.05V~40.95V 39V 87Ω 90Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS