DZ23C2V7-E3-18
MFR.Part #
DZ23C2V7-E3-18
JLCPCB Part #
C5627926
Description
1 Pair Common Cathode 2.57V~2.84V 2.7V 20uA@1V 300mW 500Ω 83Ω ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS