DZ23C10-HE3-18
MFR.Part #
DZ23C10-HE3-18
JLCPCB Part #
C5722062
Description
1 Pair Common Cathode 100nA@7.5V 10V 15Ω 300mW SOT-23-3 Zener Diodes ROHS