AZ23C10-HE3-18
MFR.Part #
AZ23C10-HE3-18
JLCPCB Part #
C6748127
Description
-55℃~+150℃ 1 Pair Common Anode 100nA@7.5V 10V 15Ω 300mW 70Ω 9.5V~10.5V ±5% SOT-23-3 Zener Diodes ROHS