BZX84C15-G3-18
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZX84C15-G3-18
JLCPCB Part #
C6756339
Package
SOT-23-3
Description
15V 300mW 30Ω 50nA@10.5V SOT-23-3 Zener Diodes ROHS