DFNA2001AT5
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
DFNA2001AT5
JLCPCB Part #
C1739051
Package
VDFN-8
Description
100mW 2kΩ 4 8 ±0.1% ±25ppm/℃ VDFN-8 Resistor Networks, Arrays ROHS