DFNA5001AT5
MFR.Part #
DFNA5001AT5
JLCPCB Part #
C5176019
Package
DFN-8
Description
4 50mW 5kΩ 8 ±0.1% ±25ppm/℃ DFN-8 Resistor Networks, Arrays ROHS