D55342K07B10G0RWSV
MFR.Part #
D55342K07B10G0RWSV
JLCPCB Part #
C4168578
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 10Ω 250mW Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 1206 Chip Resistor - Surface Mount