D55342K07B10E0RWSV
MFR.Part #
D55342K07B10E0RWSV
JLCPCB Part #
C4259806
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 10kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount