RNC55H1500BSB14
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
RNC55H1500BSB14
JLCPCB Part #
C3356405
Package
Plugin,D2.4xL6.4mm
Description
-65℃~+175℃ 125mW 150Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors