D55342E07B383BRT5
MFR.Part #
D55342E07B383BRT5
JLCPCB Part #
C4237674
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 250mW 383kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount