ERJ-L08UF97MV
MFR.Part #
ERJ-L08UF97MV
JLCPCB Part #
C4352175
Description
-55℃~+125℃ 330mW 97mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS