RG3216V-5100-W-T1
MFR.Part #
RG3216V-5100-W-T1
JLCPCB Part #
C3989841
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS