D55342E07B147ERTS
MFR.Part #
D55342E07B147ERTS
JLCPCB Part #
C4115112
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 147kΩ 250mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount