BFC233844154
MFR.Part #
BFC233844154
JLCPCB Part #
C3296958
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+105℃ 150nF 300V X2 ±20% 插件,P=15mm Safety Capacitors ROHS