D55342E07B100ARWI
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D55342E07B100ARWI
JLCPCB Part #
C4258696
Package
1206
Description
-55℃~+150℃ 100Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount