D102K25Y5PL6TJ6R
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
D102K25Y5PL6TJ6R
JLCPCB Part #
C2252094
Package
Plugin,P=6.4mm
Description
1nF 500V 6.4mm 6.5mm Y5P ±10% 插件,P=6.4mm Through Hole Ceramic Capacitors ROHS