MKP1839136631R
MFR.Part #
MKP1839136631R
JLCPCB Part #
C3798424
Package
Plugin,D5xL11mm
Description
-55℃~+100℃ 250V、630V 360pF ±1% 插件,D5xL11mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS