CWR26KH106KCGZ\HR
MFR.Part #
CWR26KH106KCGZ\HR
JLCPCB Part #
C6497463
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±10% 2711 Tantalum Capacitors ROHS