CWR26KK106JBGA\HR
MFR.Part #
CWR26KK106JBGA\HR
JLCPCB Part #
C5585642
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±5% 2711 Tantalum Capacitors ROHS