CWR26KB106MCGB
MFR.Part #
CWR26KB106MCGB
JLCPCB Part #
C1664057
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±20% 2711 Tantalum Capacitors ROHS