CWR26KC106JBGB
MFR.Part #
CWR26KC106JBGB
JLCPCB Part #
C1661502
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 10uF 25V 350mΩ ±5% 2711 Tantalum Capacitors ROHS