MAL209624152E3
MFR.Part #
MAL209624152E3
JLCPCB Part #
C1616023
Package
Plugin,D40xL100mm
Description
-40℃~+85℃ 100mm 1500uF 218mΩ@100Hz 22.5mm 40mm 420V 5000hrs@85℃ 7.2A@100Hz ±20% 插件,D40xL100mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS