CWR26HK107MCHC
MFR.Part #
CWR26HK107MCHC
JLCPCB Part #
C1661126
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 100uF 15V 180mΩ ±20% 2915 Tantalum Capacitors ROHS