CWR26HK107KBHB\HR
MFR.Part #
CWR26HK107KBHB\HR
JLCPCB Part #
C1971634
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 100uF 15V 180mΩ ±10% 2915 Tantalum Capacitors ROHS