CWR26HK107KCHB\HR
MFR.Part #
CWR26HK107KCHB\HR
JLCPCB Part #
C1970976
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 100uF 15V 180mΩ ±10% 2915 Tantalum Capacitors ROHS