CWR26HK107JBHA\HR
MFR.Part #
CWR26HK107JBHA\HR
JLCPCB Part #
C5982355
Package
2915
Description
-55℃~+125℃ 100uF 15V 180mΩ ±5% 2915 Tantalum Capacitors ROHS