CWR26HH226JCGB
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CWR26HH226JCGB
JLCPCB Part #
C1663389
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 15V 22uF 275mΩ ±5% 2711 Tantalum Capacitors ROHS