CWR26HH226KCGB
MFR.Part #
CWR26HH226KCGB
JLCPCB Part #
C1661391
Package
2711
Description
-55℃~+125℃ 15V 22uF 275mΩ ±10% 2711 Tantalum Capacitors ROHS