CWR26HH106KCFA
MFR.Part #
CWR26HH106KCFA
JLCPCB Part #
C1664091
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 667mΩ ±10% 2214 Tantalum Capacitors ROHS