CWR26HH106MCFA
MFR.Part #
CWR26HH106MCFA
JLCPCB Part #
C1664093
Package
2214
Description
-55℃~+125℃ 10uF 15V 667mΩ ±20% 2214 Tantalum Capacitors ROHS