CW02C350R0JS70
MFR.Part #
CW02C350R0JS70
JLCPCB Part #
C1793513
Description
-65℃~+350℃ 3.25W 350Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors