CW02C50R00JS70
MFR.Part #
CW02C50R00JS70
JLCPCB Part #
C1793715
Description
-65℃~+350℃ 3.25W 50Ω Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors