CW02C1R000JE70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW02C1R000JE70
JLCPCB Part #
C1791044
Package
Plugin,D5.5xL12.7mm
Description
-65℃~+350℃ 1Ω 3.25W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D5.5xL12.7mm Through Hole Resistors ROHS