RN60D11R8FRSL
MFR.Part #
RN60D11R8FRSL
JLCPCB Part #
C1785576
Description
-65℃~+175℃ 11.8Ω 250mW Metal Film Resistors ±1% ±100ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors