CW02B27R00JS70
MFR.Part #
CW02B27R00JS70
JLCPCB Part #
C1793673
Description
-65℃~+350℃ 27Ω 3.75W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件,D4.8xL14.3mm Through Hole Resistors