CW02B10R00JE70
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
CW02B10R00JE70
JLCPCB Part #
C1856256
Package
Plugin
Description
-65℃~+350℃ 10Ω 3.75W Wirewound Resistor ±30ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS